Malowanie hydrodynamiczne.

Malowanie hydrodynamiczne.

W miarę upływu czasu niektóre techniki powoli odchodzą do lamusa. I tak właśnie dzieje się z tradycyjnym malowaniem pędzlem. Zastępuje ją technika malowania hydrodynamicznego. Best – Bud w swoim asortymencie bardzo często stosuje właśnie takie rozwiązanie. W skrócie polega ono na malowaniu przy pomocy tzw. pistoletu natryskowego, do którego farba dostaje się pod wysokim ciśnieniem z agregatu.

Malowanie natryskowe specjalnym agregatem hydrodynamicznym wymaga nabycia odpowiednich umiejętności. Best – Bud pracując tą techniką od wielu lat posiada w tej materii odpowiednie doświadczenie. Malowanie tą metodą jest bardzo szybkie oraz wydajne. Metoda ta znakomicie sprawdzająca  się w przypadku dużych oraz wielkich powierzchni. Doskonałe krycie, pozwalające uzyskać idealnie gładką powierzchnię, to poza szybkością oraz wydajnością tej metody, podstawowa zaleta.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej ofert oraz naszych umiejętności. Pracujemy na sprzęcie profesjonalnym oraz markowych produktach. Zawsze służymy pomocą w doborze materiałów.

Zapraszamy do kontaktu!