Mycie elewacji.

Mycie elewacji, podjazdów, dachów.

Nasze otoczenie powinno działać na nas pozytywnie. Wygląd naszych budynków, podwórek i placów powinien nas cieszyć. Nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie jak przebywanie w czystym miejscu. Niestety w raz z upływem czasu nasze budynki zostają poddane niekorzystnym zjawiskom. Wszelkiego rodzaju działania atmosferyczne, zawierające w sobie różne zanieczyszczenia, brudzą elewacje naszych domów, a nasze podwórka, wyłożone piękną niegdyś kostką brukową, pokrywają się różnokolorowymi nalotami. Rynny naszych dachów wypełniają się i zatykają różnego rodzaju pyłami oraz liśćmi spływającymi wraz z deszczem.

Dlatego, idąc w stronę Państwa zapytań, nasza firma wprowadziła usługę mycia i oczyszczania Państwa domów oraz obiektów.

Prowadzimy prace w pełnym zakresie czyszczenia elewacji o każdej strukturze i każdym rodzaju zabrudzeń. Dobieramy odpowiednie metody usuwania zanieczyszczeń z  powierzchni strukturalnych, szklanych, kamiennych, ceglanych czy też blaszanych, ponieważ każda z w/w powierzchni charakteryzuje się inna chropowatością a co za tym idzie inaczej reaguje na proces czyszczenia. Do każdej powierzchni dopasowujemy profesjonalne środki czyszczące, które po usunięciu zabrudzeń, dodatkowo zabezpieczają oczyszczoną powierzchnię.

W naszej ofercie znajdą Państwo również czyszczenie podjazdów – kostki brukowej, gdzie najczęstszymi zabrudzeniami są plamy z oleju samochodowego. Usuwamy również wszelkie zabrudzenia spowodowane pracami remontowo-budowlanymi jak ślady farb, lakierów i tynku. Prowadzimy prace typowo kosmetyczne polegające na umyciu kostki oraz usunięcie wszelkiego rodzaju mchów.

Wyczyścimy i umyjemy Wasze dachy! Piękne dachówki (blachodachówka, ceramika, beton) ponownie ozdobią Państwa dach, a co za tym idzie cały budynek. Zastosujemy odpowiednie środki i zabezpieczymy umyty dach przed porastaniem mchem.

Piękną elewację potrafią zniszczyć wandale. Domorośli “artyści malarze” już niejednemu właścicielowi budynku zepsuli humor i narazili na straty. Nasza firma służy Państwu pomocą przy usuwanie graffiti. W naszej pracy stosujemy metody chemicznego lub mechanicznego usuwanie graffiti. Po wykonanych pracach zabezpieczamy umytą powierzchnię profesjonalnymi środkami. Da nam to możliwość łatwego usunięcia kolejnych, ewentualnych,  “malunków”.

Zapraszamy do kontaktu!