Tapeta natryskowa.

W każdej dziedzinie życia widzimy ogromny postęp. Nie inaczej jest w branży remontowo – budowlanej. Każdego roku słyszymy o nowych urządzeniach czy technologiach. Od jakiegoś czasu sporą popularnością cieszy się technologia tapety natryskowej, która nie jest popularną papierowa tapetą sensu stricto lecz bardziej przypomina artystyczno – dekoracyjne malowanie ścian. Proces ten odbywa się przy pomocy specjalistycznego pistoletu pneumatycznego.

Nasza firma stosuje znakomitej jakości hiszpańską tapetę natryskową marki Gotele (na życzenie Klienta  zastosujemy inny markowy produkt). Ta dekoracyjna masa, dzięki swojej specyfice, jak również sposobie nakładania idealnie sprawdzi się w przypadku nierównych ścian, wszelkich ubytków, czy też drobnych pęknięć. Przy standardowym, dwuetapowym malowaniu, trwale ukryjemy wszystkie wady oraz defekty struktury tynku – podłoża. Tapeta Gotele, jako produkt markowy, spełnia oczywiście najostrzejsze normy ekologiczne obowiązujące w UE. Jednocześnie jest produktem, który wykazuje znakomitą odporność na uszkodzenia w codziennym użytkowaniu. Możemy również zastosować tapety natryskowe na bazie wodoodpornych żywic. To rozwiązanie idealnie nadaje się do łazienek oraz kuchni.

Tapeta natryskowa jest bardzo ciekawa alternatywą malowania pomieszczeń, a przy wykorzystaniu jej wielu  ciekawych cech oraz charakterystyki, jesteśmy w stanie łączyć ją z wieloma innymi technikami, co w efekcie pozwoli nam uzyskać niepowtarzalny efekt końcowy.

Zapraszamy do kontaktu!