Tynki dekoracyjne.

Tynki dekoracyjne.

Jeżeli szukacie Państwo ciekawego, wręcz niebanalnego, rozwiązania na zmianę charakteru Waszego pomieszczenia lub elewacji zewnętrznej to idealnym rozwiązaniem są tynki dekoracyjne. Ostatnimi czasy pojawiło się wiele rodzajów tynków dekoracyjnych: mineralne, silikonowe czy mozaikowe i wiele innych. Każdy z nich pozwala nam uzyskać inny efekt, niebanalny wygląd, który przez wiele lat będzie cieszył nasze oczy.

Decydując się na rozwiązanie w postaci tynku dekoracyjnego uzyskujemy praktycznie nieskończony wachlarz struktur powierzchni, od surowego betonu, poprzez efekt starego tynku lub kamienia naturalnego, a na efekcie faktury skóry czy gładkiej, delikatnej powierzchni kończąc. Tylko od Państwa wyobraźni i oczekiwań zależy efekt końcowy. Do naszych obowiązków należy perfekcyjne przygotowanie gruntu i naniesienie odpowiedniego rodzaju tynku.

Pracujemy na profesjonalnych materiałach, które zapewnią znakomity efekt wizualny i estetyczny, o bardzo długim czasie wytrzymałości. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą oraz naszym długoletnim doświadczeniem remontowo – budowlanym. Pracujemy dla Was na najwyższej jakości materiałach oraz markowym sprzęcie.

Zapraszamy do kontaktu!