Wylewki anhydrytowe.

Wylewka anhydrytowa to jedna z coraz popularniejszych stosowanych w budownictwie metod wykonywania podłogi. Posiadająca wiele zalet wylewka samopoziomująca, wykonana jest na bazie tzw. spoiwa anhydrytowego. Charakteryzuje się m.in. niską porowatością, co skutkuje bardzo dobrą przenikalnością cieplną pozwalającą szybko oddać nagromadzone ciepło, co stanowi więc idealny podkład dla rozwiązań ogrzewania podłogowego.

Firma Best – Bud proponuje Państwu wykonanie wylewki z płynnego jastrychu Knauf FE 50 Largo. Jest to materiał idealnie nadający się do wszystkich powierzchni stosowanych w budynkach mieszkalnych jak i w powierzchniach biurowych. Pozostałymi cechami i zaletami wylewek anhydrytowych są m.in. wysoka wytrzymałość na ściskanie i zginanie bez konieczności zbrojenia, obniżona grubość minimalna oraz gładka powierzchnia pozwalająca na wykonywanie dużych pól dyletacyjnych. Wylewka taka posiada bardzo wysoki stopnień płynności anhydrytu, co znacząco wpływa na zmniejszenie użytego materiału do minimum. Nie bez znaczenia in plus jest niepalność takiego rozwiązania.

Wybierając w/w rozwiązanie możecie być Państwo pewni znakomitego, trwałego i estetycznego rozwiązania, które będzie służyło przez wiele lat. Firma Best – Bud ze swojej strony gwarantuje profesjonalne wykonanie i najwyzszej jakości produkty użyte w procesie wykonawczym.

Zapraszamy do kontaktu!