Wylewki styrobetonowe.

Wylewka styrobetonowa zwana inaczej lekką wylewką, to znakomite rozwiązanie mające swoje zastosowanie przy wykonywaniu podkładów podłogowych, układaniu wszelkiego rodzaju warstw wyrównawczych czy tez warstw izolacyjnych na stropach oraz dachach. Rewelacyjnie sprawdza się przy termoizolacji balkonów, tarasów, basenów. Stosujemy ja również do izolacji innych przegród pionowych i poziomych.

Styrobeton posiada wiele zalet technologicznych z których szybkość twardnienia oraz 30 krotnie lepsze zdolności izolacji ciepła w porównaniu z betonem czynią go idealnym materiałem budowlanym. Stosując styrobeton, nie mamy potrzeby wzmacniania fundamentów, ponieważ jest on 12 razy lżejszy od betonu, przy czym nie kruszy się oraz znakomicie amortyzuje uderzenia. Kolejną zaletą styrobetonu jest jego zdolność do tłumienia dźwięku – warstwa zaledwie 7 centymetrów potrafi wytłumić dźwięk o wartości 53 dB.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze prace wykonujemy na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Doświadczenie firmy Best – Bud daje Państwu komfort właściwie i profesjonalnie przeprowadzonego remontu.

Zapraszamy do kontaktu!